מנטור עסקי – איך הוא יכול לסייע לך?

מנטור עסקי – איך הוא יכול לסייע לך?

מנטור עסקי

אולי שמעתם על מנטור עסקי, אולם מבלי באמת להכיר את הנושא מקרוב, אתם לא מקבלים את הסיוע לו אתם כה זקוקים. במאמר זה נכתוב על נושא זה: מנטור עסקי – איך הוא יכול לסייע לך?

יזמות ועסק

להקים עסק זה לא כל כך מסובך, אולם לקיים אותו ולהגיע להישגים פיננסיים, קצת פחות פשוט.
מנטור עסקי הוא הגורם אליו כדאי לכם לפנות במקרים הללו.

לא מעט יזמים פותחים עסק ונכנסים לאופוריה, לא תמיד הם יודעים מה מצפה להם, ולעיתים זה לא הילד אליו פיללו.

עולמות שיש להכיר

בכדי להקים עסק, ובהמשך לנהל אותו ולפתח אותו, בעל העסק נדרש לרכוש ידע שאיננו מוכר לו. מדובר בעולם חדש לחלוטין. אלה הם תכנים הטומנים בחובם את הצד של ההתפתחות האישית, ותכנים שהם יותר מקצועיים.

כאשר בעל עסק הוא חסר ידע בתחום הנדרש לו, לעיתים הוא אף עלול להרגיש שהוא חסר אונים, קשה לו להתמודד מול בעיות שצצות מידי יום, וכאן בדיוק המקום לקבל סיוע, במקרה זה מי שיעזור לכם הוא מנטור עסקי.

לא לחכות לרגע האחרון

כאשר נתקלים במכשולים עסקיים, יש ליצור קשר עם מנו בן הרוש מנטור עסקי שילווה אתכם כל הדרך להצלחה, זו לא חוכמה גדולה לפנות אליו כאשר אתם צופים בעסק שלכם מתרסק. יש לא מעט יזמים ובעלי עסקים שהם גאונים בתחומם, אולם בכל הקשור לניהול ופיתוח עסק, אין להם הרבה מושג.

פנו למנטור עסקי

כאן מדובר באימון עסקי, המנטור משלב הן את עולם התוכן והן את נושא ההתפתחות האישית. כיצד למצוא אסטרטגיות שיסייעו לכם לנהל ולפתח נכון את העסק, לרכוש כישורים חדשים ויכולות, ועם הציוד החשוב הזה להמשיך הלאה אל עבר ההצלחה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה