עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע -מהם עיקריו תפקידו?

עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע -מהם עיקריו תפקידו?

עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע

עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע מספק ללקוחות מענה בכל מה שקשור לתעבורה. יש לא מעט הזדמנויות ומקרים בהם אזרח צריך ליווי של עורך דין מומחה. זאת כדי לבחון את המצב בו הוא נתון, ולקבל החלטות נכונות בדבר הצעדים הבאים שעליו לבצע.

אילו תפקידים יש לעורך דין תאונות דרכים?

עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע הוא גורם משפטי שילווה נפגעים מתאונות דרכים. המטרה של הליווי היא לחתור להשיג פיצויים בסכום גבוה ככל שניתן, בהתאם לנזקים שהתרחשו בגין התאונה. בשלב הראשון יבחן עורך הדין את התוצאות של התאונה על פי הסיפור של הלקוח שמולו. בנוסף הוא יישען על המסמכים הרפואיים שהוא יציג על מנת להוכיח את הנזקים שנגרמו במהלך התאונה. מלבד לנזקים בריאותיים יש במרבית המקרים גם נזקי רכוש. נזקים אלו לרוב יביאו לצורך של רכישת רכב חילופי.

חשוב להבין כי מעבר לתוצאות מידיות שניכרות על פני השטח, יש לתאונות נזקים ארוכי טווח שלא תמיד אנשים מודעים להם. לדוגמה פגיעה נפשית בגין התאונה. גם מצב כזה מצריך טיפול והתייחסות ולכן הוא בר הוכחה כנזק מול הגורם הנתבע. בעזרת עו"ד לתביעות ביטוח בבאר שבע המתמחה בתאונות דרכים ניתן להשיג את הפיצויים המקסימליים בהתאם לחומרת הנזקים שהתרחשו במהלך התאונה, ובהתאם לביטוחים שיש לבעל הרכב.

שפיטה ועונשים למעורבים בתאונה

חשוב לציין שמשטרת התנועה מטילה עונשים משמעותיים במידה ומתברר כי התאונה התרחשה בגין עבירת תנועה. גם מול מצב זה מציע עורך דין תאונות דרכים בבאר שבע, ומלווה את הנהג בייצוג רשמי ומקצועי מול בית המשפט. זאת כדי להפחית את חומרת העבירה וכך להפחית את חומרת העונש שעומדים להטיל עליכם בגין העבירה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה