מה קונה מתחיל צריך לדעת על לוח דירות למכירה?

מה קונה מתחיל צריך לדעת על לוח דירות למכירה?

לוח דירות

אדם אשר מחליט לקנות דירה נכנס לתהליך אשר בין היתר כולל בשלב הראשון מציאת הנכס אותו הוא רוצה לקנות לאחר מכן השלבים השונים של משא ומתן, חתימה על חוזה, ביצוע תשלומים על הדירה והעברת בעלות וקבלת החזקה עליה.

איפה אפשר למצוא דירות לקנייה

כאשר מחפשים דירה לקנייה יש מספר דרכים לעשות זאת כאשר הדרכים המוכרות והנפוצות ביותר זה על ידי פנייה למתווכי דירות, חיפוש בלוחות ייעודים בהם מפרסמים דירות למכירה ורשתות חברתיות. ההבדלים העיקריים בין לוח דירות ופנייה למתווך לרוב היא בעיקר סביב עלויות שכן מתווך לוקח עמלה בעוד שלוח דירות יכול להיות פעמים רבות חינמי באופן מלא או חינמי לאחד הצדדים וגם בו העלויות לרוב הן נמוכות יותר משמעתית מעלות של מתווך.

לוח דירות למכירה, מה חשוב לדעת עליו

לוח דירות הינו פורטל בו אנשים אשר מעוניינים למכור נכס מפרסמים את הנכס כולל פרטים מלאים אודות הנכס, ואנשים המעוניינים לקנות נכס נכנסים ומחפשים נכסים בהתאם לדרישות שיש להם. לוח דירות למכירה מציג מודעות שפורסמו גם על ידי בעלי דירות בעצמם וגם מודעות אשר פורסמו על ידי מתווכי דירות. חשוב לדעת שבלוחות מסוג זה יש אפשרות לפרסם בתשלום ויש אפשרות לפרסם ללא עלות, זה משפיע על הקידום וההצגה במנוע החיפוש.

דירות למכירה בירושלים ובכל שאר ברחבי הארץ >>>

באיזה לוח כדאי לחפש דירה

אם בעבר פרסומים רבים היו מופיעים בעיתונות מודפסת, בשל השינויים שחלו היום את מרבית הנכסים ניתן למצוא מפורסמים באתרים ייעודים וקיימים לא מעט אתרים המציעים את השירות הזה. לכן, ההמלצה היא להיכנס למספר אתרים באופן קבוע ולחפש נכס לרכישה שכן לא תמיד אותן דירות מופיעות בכל לוח וחבל לפספס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה