קורס אבטחת מידע – איך זה עובד?

קורס אבטחת מידע – איך זה עובד?

קורס אבטחת מידע - איך זה עובד?

אתם רוצים ללמוד תחום מספק, מעניין, אקטואלי ובעל משמעות? אתם רוצים לפתח קריירה הנשענת על תפקיד מתגמל ומוערך? קורס אבטחת מידע במכללת See Security זה הקורס הנכון עבורכם! המקלדת שאתם מקלידים עליה ברגע זה ממש, יכולה להפוך לאמצעי הלחימה שלכם כלפי פושעי המקלדת – האקרים.

כפי שגם אתם לבטח יודעים, ישנן המון מכללות ובתי ספר המציעים קורס סייבר/ קורס אבטחת מידע. על פי אילו קריטריונים אתם צריכים לבחור את מוסד הלימודים שיכשיר אתכם להיות אנשי אבטחת מידע? לפניכם, השילוש הקדוש: 

תנאי קבלה לקורס אבטחת המידע – מהן הדרישות?

נתחיל דווקא מהסוף: תנאי הקבלה לקורס אבטחת המידע. ישנם קורסים הדורשים מכם את הדברים הבאים:

  • ניסיון ישיר או עקיף בתחום של אבטחת מידע
  • ממוצע ציונים X בבגרות
  • הכשרות מקצועיות שרכשתם בעבר 
  • מכינה כתנאי להרשמה לקורס ועוד…

מספר המשתתפים בקורס

האם האיכות חשובה יותר מהכמות? ברוב המקרים, בהחלט. עם זאת, המון פעמים האיכות מותנית בכמות. אנו מדברים כמובן על מספר (כמות) המשתתפים בקורס אבטחת המידע. אם יצא לכם להתעניין אודות לימודי הגנת סייבר, קורסי סייבר ואבטחת מידע, לבטח גם אתם מודעים לכך שישנם קורסים קטנים וקורסים גדולים:

  • קורס גדול – בין 30-100 משתתפים בכיתת לימוד אחד
  • קורס קטן – התחייבות לכיתת לימוד קטנה, עד כ-15 משתתפים

כיום ישנן מכללות ששמות דגש רב על חווית לימוד אישית! מאחר ותחום אבטחת מידע לא ניתן ללמד בכיתה גדולה. הקשר האישי והרציף שבין הסטודנט למרצה – הכרחי. כשכיתת הלימוד כוללת עשרות סטודנטים, אין למרצה אפשרות להגיע לכל סטודנט, ובעיקר – הסטודנט לא מצליח להגיע אל המרצה שבאופן טבעי לא יכול להעניק תשומת לב מלאה לכל הסטודנטים. 

סילבוס קורס אבטחת מידע בצפון

לפני שאתם נרשמים לקורס אבטחת המידע, התרשמו מהסילבוס – פירוט הקורסים ונושאים שאתם עתידים ללמוד. מדוע חשוב להתעכב על הסילבוס? מסיבה פשוטה: יש לכם אפשרות לקבל הצצה לא רק לתכני הקורס, אלא גם להיקף ועומק הקורס. תחום אבטחת מידע הוא לא תחום שניתן ללמוד בצורה שטוחה ושטחית. ולכן, יש ללמוד אותו לעומק – בצורה היסודית והמקצועית ביותר

אז לאחר שבדקתם את כל הפרמטרים, מיהרו להירשם לקורס אבטחת מידע!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה