איך לקבל ציון טוב בבגרות במתמטיקה?

איך לקבל ציון טוב בבגרות במתמטיקה?

איך לקבל ציון טוב בבגרות במתמטיקה

לא רק אשפי מספרים יכולים לקבל ציון טוב בבגרות במתמטיקה. ציון גבוה יאפשר לכם להתקבל למסלול איכותי בלימודים גבוהים, תוכלו להתקדם יפה בתחומים מדעיים או בלימודי הנדסה, מחשבים, רפואה וכיוצא בזה. רוצים בגרות במתמטיקה בציון טוב? קבלו את הטיפים החשובים. 

  1. התחילו עם שליטה ביסודות 

לא מעט אנשים שניגשים לבגרות לא שולטים עד הסוף ביסודות. כחלק מההכנה שלכם ודאו כי אתם שולטים בצורה טובה ביסודות. ברגע שהתשתית שלכם טובה, תוכלו להצליח להוציא בגרות במתמטיקה בציונים הרבה יותר טובים מכפי שחשבתם. 

  1. לא לומדים ברגע האחרון 

יש בגרויות שאפשר לחרוש ברגע האחרון ולהצליח לא רע. בגרות במתמטיקה היא לא אחת מהן. מי שלומד יותר מדי ברגע האחרון רק מעלה את מפלס הלחץ וזה בהחלט לא מועיל. מתמטיקה היא תחום דעת שדומה למרתון ולא לספרינט. כשתתחילו להתכונן בזמן, תצליחו הרבה יותר טוב במבחן. 

  1. תרגלו שוב ושוב 

ככל שתתרגלו יותר, כך תרגישו כיצד אתם שולטים טוב יותר בחומר. השתדלו לפתור תרגילים ברמות קושי עולות. בצורה כזאת, תוכלו לדעת באילו נקודות אתם מתקשים וצריכים יותר חיזוקים. 

  1. היעזרו בספר מתמטיקה איכותי 

ספר לימוד איכותי במתמטיקה יוכל לעזור לכם לסגור פערים ולהבין טוב יותר את החומר. חשוב שתוכלו להיעזר בדוגמאות והבהרות שמבוססות על עבודת עומק מצד מחברי הספר. 

  1. האם חייבים מורה פרטי 

כדי לקבל ציון טוב במתמטיקה לא חייבים מורה פרטי, לפחות לא בפורמט הוותיק. ניתן להיעזר כיום בשיעורים מוקלטים אונליין באתר https://bagrut.gool.co.il/. היתרון הוא שאפשר לראות שוב ושוב את מה שנחוץ לכם במיוחד. כמו כן, בסרטונים עונים על שאלות של תלמידים שנאספו לאורך השנים. אלה הנקודות שעוזרות להצליח בבגרות ולקבל ציון טוב במיוחד. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה