מערכת סינון ביתי

מערכת סינון ביתי

מערכת סינון ביתי

כשהיינו קטנים ושיחקנו בחול היה חשוב לנו להפריד את החול מהאבנים באמצעות מסננת פלסטיק כדי שנוכל לשחק עם חול חלק ורך, וכך גם יתאפשר לנו לבנות ארמונות גדולים ויפים בחול מבלי שיהיו אבנים ובליטות שיפגעו במראה ארמון החול שלנו. זיכרון הילדות הזה נועד בכדי להדגיש את המהות של מערכת סינון ביתי המותקנת בבתים, דירות ומבנים המשמשים למגורים ובהם צורכים מים באופן קבוע.

בדומה למסננות החול בהם שיחקנו בילדותנו, מסנני המים פועלים באופן זהה ומפרידים בין מים נקיים לבין חומרים, תרכובות ומשקעים הקיימים באופן טבעי במים כדי שנוכל להכניס לגופנו מים איכותיים וטעימים לשתייה. בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת כיום, ישנם סוגים שונים של מתקני טיהור וסינון מים המיועדים גם לבתי מגורים – אם כך מדוע כדאי להתקין דווקא מערכת סינון ביתי ולא פילטר או מתקן סינון רגיל? נרחיב על הנושא הזה בהמשך.

למה צריך בכלל מערכת סינון ביתי?

מכשיר פילטר המסנן את המים או מתקן מים בעל מסנן מובנה עושים עבודה טובה בכל הקשור לטיהור וסינון מים, אך למרות זאת כדאי לדעת כי בכל בית כדאי שתהיה מערכת סינון מים מקיפה. מערכת כזו מאפשרת למעשה לסנן מים מכל אביזר אינסטלציה או מכשיר ביתי הבא במגע עם מים, כיוון שהיא מותקנת בקו המים הראשי בבית וכך שולטת על איכות וניקיון המים הזורמים דרכו.

מה היתרונות של מערכת סינון ביתי?

נוסף לפעולת מסנני מים במניעת מעבר של מתכות, חיידקים, בקטריות וכו' דרך קו המים הראשי בבית, גם הצטברות האבנית בברזים ומכשירים אחרים פוחתת משמעותית. הסיבה לכך היא המסנן המתקדם שנמצא במערכת הסינון הביתית, המונע את מעבר משקעי האבנית במים ומאפשר את החלפתו בצורה שוטפת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה