איך לבחור טעמים לסיגריה אלקטרונית?

איך לבחור טעמים לסיגריה אלקטרונית?

טעמים לסיגריה אלקטרונית

הידעתם כי סיגריה אלקטרונית הרבה יותר בריאה לעומת סיגריה רגילה? זוהי עובדה אך יש עוד משהו לא פחות חשוב – הטעם. ניתן לבחור מגוון רחב של טעמים לסיגריה אלקטרונית, מה שנותן לחוויית העישון החדשה כיף של טעם אחר לגמרי. כך תבחרו את הטעם הבא שלכם.

הטעם שכיף להתחיל איתו את הבוקר

קמתם בבוקר, אתם מתים לסיגריה ואין לכם זמן לכוס קפה, כמו שאתם אוהבים. אז זה המקום שבו כדאי לבחור את הטעם האולטימטיבי – קפה. למעשה, אם אתם אוהבים קפה אבל ברור לכם שצריך קצת להפחית את רמת הקפאין, זהו הפתרון שיעזור לכם בכך. טעים ומהנה.

הטעם שיקרר אתכם בחמסין

אם אתם מחפשים טעם קייצי, אתם לא חייבים דווקא ללכת על מנגו טרופי. תוכלו למצוא כמה וכמה טעמים לסיגריה אלקטרונית, שיגרמו לכם לתחושה של קרירות נעימה בפה ובכל הגוף. בימים החמים או כאשר רוצים להתרענן, שווה להתפנק עם טעמים לסיגריה אלקטרונית כגון מנטה קרירה או משקאות אייס מקפיצים.

טעמים לחובבי הפירות

פירות טריים או שייקים ומיצים מכילים לא מעט בריאות בכל כוס. אבל אם אתם מחפשים טעמי פירות במקום טבק, תוכלו לנסות טעמים של פירות כגון פסיפלורה, תפוז, ליים, מנגו ואחרים. אולי אין בפנים שפע וויטמינים וזה לא תחליף לפירות מפעם לפעם, את הטעם – מצוין.

מתוק בפה או מלוח ומרענן

חובבי המתוקים לא צריכים להישאר מקופחים. סיגריות אלקטרוניות יכולות להגיע גם עם טעמי קינוחים, ללקק את האצבעות. יש טעמי עוגות ושוקולד ואפילו טעמי מסטיק ומייפל ועוד דברים טובים. אבל אם אתם מחובבי המלוח, פה יש עוד חידוש – טעמים מלוחים שמרעננים את כל מה שחשבתם שידעתם, יאמי!

> מידע מקצועי והמלצות נוספות בנושא ניתן לקבל באמצעות אתר https://breezyclouds.com!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה