חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי

ימי החורף קרובים מתמיד, ובישראל כבר מזמן נשבר המיתוס של מדינה קיצית בלתי מנוצחת. הקור בחודשי נובמבר עד פברואר מכה פה בעוצמה רבה ומייצב את ישראל כמקום סגרירי במיוחד. הדבר בא לידי ביטוי גם במה שקורה בתוך המבנים שלנו: הרגליים קופאות כאשר הולכים יחפים. כיצד ניתן להתגבר על כך? דרך אחת היא להשתמש בזוג נעלי בית טובות ולוודא שאנחנו תמיד נדע איפה למצוא אותן. ספוילר: זה לא קורה. אפשרות שניה היא להתבסס על תנור או מפזר חום שיעמוד בגובה הרצפה. פתרון זה זולל חשמל ומרבה להישחק במהרה: הבלאי הנצבר של גופי החימום החיצוניים נחשב תלול מאד ביחס למכשירי חשמל אחרים. לא כן גופי החימום הפנימיים, שיימצאו מתחת לבלטות ולפרקטים שלכם. בואו להסדיר חימום תת רצפתי חשמלי וליהנות מחימום רצפה איכותי ובטוח.

תשתית חימום חסרת פשרות לכל בית ומבנה

עם חימום תת רצפתי חשמלי אתם חשים במבנה שלכם במאה אחוז נוחות גם אם אינכם לובשים בגדים חמים באותו הרגע. למעשה, ניתן להתהלך יחפים לחלוטין כמו בקיץ, כשאמצעי החימום מבטל את תחושת הקור ומפיץ נעימוּת בכל מקום במבנה.

התקנה חד פעמית לחוויה מחממת רבת עוצמה

התקנת חימום תת רצפתי חשמלי מבוססת על 2 פרויקטים. הראשון, שנחשב מסובך מבין השניים, הוא חפירה ברצפה על מנת להטמיע צינורות הולכה. השני, הקל יותר, הוא חיבורם למערכת הפעלה חשמלית המתבססת, בדומה למזגן ולתנור, על עוצמות חום ופיזור שונות. אז מה חד פעמי בהתקנה? הצינורות נשארים לשנים רבות מאד, שרק לאחר שהן יעברו – ייכנסו אולי למצב של בלאי שידרוש את החלפתם. מערכת ההפעלה שנמצאת למעלה משודרגת בקצב התפתחות הטכנולוגיה ומצבים חדשים ומדויקים יותר עבורכם מתווספים. ניתן לבסס חימום תת רצפתי חשמלי עכשיו וכשתצא מערכת יותר חדשה, להלביש אותה על צינורות ההולכה הקיימים שכבר הותקנו אצלכם.

הפיכה המבנה לשלכם באמת, גם בחורף

פעמים רבות, כאשר החורף מכה בעוצמה, ההרגשה היא שלא עשינו מספיק כדי להתמגן, שקר לנו שלא נעים לנו. לא כך כאשר ישנו חימום תת רצפתי חשמלי. מבנה שמתבסס על תשתית זו גורם ליושביו להרגיש תמיד רצויים ומחזק את הרעיון שעשינו הכל כדי להתמגן מהחורף. כשחשים חום פנימי, בעוד בחוץ קפוא וסגרירי, ניתן לדעת בוודאות שהצלחה כזו התממשה.

100% בטיחות והתאמה לתקני טכנולוגיה בינלאומיים

חימום תת רצפתי חשמלי מבוסס על הארקה ועל מנגנון חכם למניעת קצר או נתק עקב עומס חשמלי. המערכת בטוחה לשימוש ולא מביאה את המשתמשים להסב לעצמם כוויות או להותיר את המבנה שלהם בעומס הפעלה חשמלי. למערכת מפסקים אוטומטיים שמפסיקים את עבודתה כאשר היא נכנסת למצב עומס, כך שיתר התשתית החשמלית במבנה נותרת על כנה ולא מתקצרת.  חימום תת רצפתי חשמלי הוא גם מערכת בטוחה לשימוש וגם מסייעת לכל דייר או משתמש להגיע לרמת התמגנות גבוהה מאד מפני החורף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה