מעבד מוסיקלי

מעבד מוסיקלי

מעבד מוסיקלי

מעבד מוזיקלי, יכול לשנות את הקול עם שפע צלילים ואפקטים כדי לשנות את גובה הצליל, הטווח, הבהירות או האפקטים המיוחדים שלו. כל מוזיקאי, יודע את החשיבות של שירה ברצף והם צריכים להיות בהרמוניה מושלמת.

מעבד מוסיקלי

הכי קל לזהות טעויות ופגמים בשירה. אם אתם רוצים להישמע מלוטשים ובהרמוניה כמו הזמר האהוב עליכם, אולי כדאי לכם לשכור מעבד מוזיקלי ווקאלי עבור השירים שלכם. אנשי מקצוע אלה, מבצעים מגוון רחב של פונקציות בצלילים שלכם. 

הפונקציות, יכולות להיות פשוטות כמו הוספת גימור לשיר ולגרום לזה להישמע כמו מקהלה אקסטרווגנטית. זה מצריך ידע רב ואנשים שמעבדים מוזיקה הם אלו שתצטרכו לפנות אליהם במצב זה.

בעבד מוזיקלי במחירים משתלמים

קיים מגוון רחב של מעבדים מוזיקליים בשוק, במחירים שונים. אתם יכולים בקלות להתחיל עם משהו בינוני וזול, ואז להתקדם לפסגה. אין לנו ספק שאם תשכרו את הטוב ביותר, תוכלו להנות ממגוון רחב מאוד של אפשרויות עיבוד והשירים שלכם יראו שונים בתכלית ממה שהיו במקור.

מה הוא עושה?

מעבד מוזיקלי, עושה לקול שלכם כמו שפוטושופ עושה לתמונות שלכם. ההבדל היחיד הוא, שהוא מוסיף אפקטים בזמן שאתם שרים ולא אחרי שאתם מסיימים. המכשיר עצמו, במידה ויש לכם מכשיר שמעבד מוזיקה, מוסיף לקול שלכם אפקטים שונים המשפרים את איכויותיו. זה יכול לכלול הוספת הד או הכפלת הקול שלכם.

יתר על כן, המכשיר, כולל מתקן שמתקן את גובה הקול שלכם כך שיתאים למפתח המוזיקה. עם מעבד ווקאלי, אתם יכולים להקליט מראש הרמוניות או ריפים ולאחר מכן, לעבד אותם במהלך השירה החיה. זה מעניק עומק ונפח לשירה שלכם וגורם לרצועה להישמע מלוטשת יותר. זה כבר יתרון גדול ליצירות שלכם.

לעוד מידע, בקרו באתר של אולפן SPS

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה