המסת שומן בבטן – איך עושים את זה?

המסת שומן בבטן – איך עושים את זה?

1918378 (1)-min

אם תמיד הרגשתם שאתם צריכים להוריד את השומן שנמצא בבטן וכי עליכם להוריד הקיפים – חשוב שתדעו שכיום יש שיטות ידידותיות במיוחד להמסת שומן.

המסת שומן בבטן נעשית כיום באמצעות טכנולוגיות חדישות וכלים מתקדמים באמצעותם יכולים המומחים לבצע המסת שומן בבטן. התהליך נעשה בדרך כלל על ידי טכנולוגיית לייזר מתקדמת ומכשירים מתקדמים כמו גם באמצעות הידע והמקצועיות של המנתחים והמומחים בכירורגיה פלסטית.

אבל מתי כדאי לעשות את זה?

המסת שומן בבטן הוא תהליך שכדאי לעבור במידה ואתם נמצאים במצב בריאותי טוב מאוד בזמן שהתהליך נעשה לאחר אבחון ותשאול של המטופל על ידי הרופא ואנשי הצוות.

המסת שומן בבטן נעשית לאחר בדיקות דם תשאול ובחינת המצב הרפואי של המטופל תוך בדיקה כי מדובר במועמד המתאים להמסת שומן.

כיום קליניקות שעוסקות ברפואה אסתטית ומתמחות במסת שומן בבטן בלייזר מבצעות את הפעולה באמצעות השיטות והכלים המתקדמים ביותר. מי שירצה בכך, יוכל לבצע את התהליך שעורך כמה שעות באמצעות מומחים אשר משתמשים בשיטת לייזר כמו גם בציוד מתקדם להמסת שומן תוך המסת כמויות שומן שהופכות את הבטן נפוחה וגדולה. באמצעות השיטה נעשית שאיבה של שומנים והמסה של רקמות שומן על ידי טכנולוגיית לייזר ובכך חיטוב, הצרת היקפים ומתיחה של הבטן. כאמור, כל שיטה מותאמת למצב הפיזי לכמות השומן ולבקשתו של המטופל לאחר ביצוע מגוון רחב של בדיקות רפואיות להתאמה.

לסיכום כדי לדעת יותר כדאי להתייעץ תמיד עם המומחים לברר אודות שיטות שונות להסרת שומן ולדעת כיצד עושים זאת בצורה הנכונה ביותר.

הכנסו עוד היום לאתר שלנו – https://www.flatummy.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה