תיקון נעליים

תיקון נעליים

תיקון נעליים

תיקון נעליים? מי עוסק בזה היום? כיום כאשר קיימת בעיה עם הנעליים שלכם, הן נקרעו, או כל נזק אחר שנגרם להן, אתם רצים לרכוש חדשות. אולם האם זהו הכרח? כאן נכתוב על תיקון נעליים.

הסנדלר כבר לא יושב בפינת הרחוב

בעבר ולפני שנים רבות, תמיד ישב לו בפינת הרחוב סנדלר אשר כל תפקידו היה לתקן נעליים, באמצעות דבק מיוחד ופטיש. 

על סנדלרים כיום

אולי תתפלאו לדעת, גם כיום ישנם אנשי מקצוע העובדים כסנדלרים, כן כן, בשנת 2021!

כאן מדובר בסנדלרים מקצועיים העוסקים בתחום תיקון נעלים.

בחנויות הרלוונטיות ימתין לכם סנדלר, יש לו את כל הציוד המתקדם ביותר, והוא מתקן נעליים בדרך שונה בין אם מדובר בהחלפת צבע (תודו שלא ידעתם על כך…), חידוש וסידור הנעל, כך שהיא תיראה ממש בדיוק כמו ביום שרכשתם אותה. 

שירות מגוון

בחנות זו הלקוחות יוכלו ליהנות משירותים רבים ומגוונים, למשל: ניתן להגביה רק נעל אחת במקרים בהם קיים הפרש בין רגל אחת לשנייה, פעולה זאת מתבצעת רק כאשר הסנדלר הוא מיומן ובעל ניסיון רב.

בנוסף, ניתן לצפות את עקב הנעליים במקרים בהם הן נפגעו מסיבה כזו או אחרת.

בית עסק בלעדי לתיקון נעליים

אם אתם מחפשים סנדלר מומחה, מיומן ובעל וותק, חפשו בגוגל ותמצאו עסקים כמו מיסטר קוויק המציעים שירותי תיקון נעליים.

חנות בלעדית אליה תוכלו להביא את הנעליים שלכם ולא משנה מהי הבעיה. העלות תהיה הרבה יותר נמוכה בהשוואה לרכישת נעליים חדשות, בהחלט משתלם.

ייעוץ מקצועי

כאשר תגיעו לחנות תמצאו שם צוות עובדים מקצועי, אשר יעניק לכם ייעוץ ויענה על כל שאלה בכל הקשור למידות, צביעת נעליים, ספידות, אפשרות הגבהת נעליים, כמו גם קבלת אינפורמציה חשובה בכל הנוגע לבריאות הרגליים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה