השוואת חבילות טלוויזיה: 5 מדדי השוואה חשובים

השוואת חבילות טלוויזיה: 5 מדדי השוואה חשובים

השוואת חבילות טלוויזיה

במציאות של היום קשה לדמיין משפחה ממוצעת ללא טלוויזיה וכבלים, לכן חשוב לבצע השוואת חבילות טלוויזיה. הטלוויזיה מחברת אותנו למה שקורה בארץ ובעולם, בין אם אתם אוהבים לצפות בחדשות, לבלות שעות עם המשפחה והחברים מול תוכניות הריאליטי, לבשל ביחד עם השפים בתוכניות הבוקר או לראות משחקי כדורגל ושידורי ספורט. להלן כמה מדדי השוואה חשובים לבחירת חבילת טלוויזיה משתלמת.

להשוואת חבילות תקשורת >>>

#1 – לאיזו חברה תרצו להצטרף?

כדאי לקחת בחשבון שהחברה שתצטרפו אליה צריכה להיות חברה מוכרת ומומלצת. מרבית חברות התקשורת נהנות מפידבקים חיוביים אך גם סופגות במקביל פידבקים שליליים מלקוחות לא מרוצים. כדאי לדעת מול מי אתם פועלים לטוב ולרע ולהכין את עצמכם בהתאם. אין ספק מושלם אולם אתם רוצים להיות עם זה שנותן את שירות הלקוחות הטוב והמהיר ביותר.

#2 – כבלים מבוססי אינטרנט או לווין?

האם אתם רוצים כבלים מבוססי אינטרנט כמו אלה של סלקום TV או פרטנר TV? או שאתם רוצים כבלים מבוססי לווין כמו YES למשל? יש יתרונות וחסרונות לכל סוג שירות.

#3 – מחיר:

מכיוון שמדובר בהוצאה חודשית ולרוב גם משמעותית, נסו לחסוך כמה עשרות שקלים בעלות החודשית על ידי קבלת אותה חבילה מספק אחר או באמצעות ביצוע השוואת מחירים ובדיקה מה הכי משתלם עבורכם.

#4 – שירותים נוספים במקום אחד:

האם אתם רוצים כמה שירותים במקום אחד כדי לחסוך בעלויות ובהתקשרות עם כמה גופים שונים? לדוגמה אינטרנט ביתי + טלפון/פקס + כבלים והכול במקום אחד?

#5 – הטבות והנחות:

כדי למשוך לקוחות חדשים חברות התקשורת והכבלים מציעות ללקוחות חדשים מבצעים, הטבות והנחות. לרוב יהיה מדובר בהנחה לתקופה מסוימת (של שנה קדימה למשל ואז החשבון עובר אוטומטית לחיוב רגיל). בחברה אחרת למשל הציעו טלוויזיה בהנחה משמעותית בפריסה ל36 תשלומים וכל עוד אתם בחברה אתם זוכים להנחה. אם אחרי שנה תרצו לעזוב – תצטרכו להשלים את המחיר המלא של הטלוויזיה ללא ההנחה – אבל אם אתם מתכוונים להישאר 3 שנים למשל אז יצא לכם לקבל טלוויזיה במחיר מוזל בהרבה מזו שבחנות מכשירי החשמל.

היכנסו והשוו: https://www.mishtalemli.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה