איך לבחור שטיחים לבית?

איך לבחור שטיחים לבית?

שטיחים לבית

איך אתם רוצים את הבית שלכם? יש יגידו מאורגן ומסודר, יש יאמרו מעוצב ויוקרתי יש יגידו נוח ושימושי. לכל אחד ציפיות ורצונות משלו. אך רבים הם אלו שבוחרים להגשים את הרצונות שלהם עם שטיחים לבית. שטיח לבית ממלא תפקיד חשוב מאוד והוא יכול לשדרג את מראה הבית ולעשות אותו למיוחד, נעים ומעוצב יותר.

כך תבחרו שטיחים לבית

כדי שהשטיח שתבחרו ימלא את התפקיד שלו מכל בחינה שהיא כראוי, חשוב לבחור אותו נכון. שימו לב לפרטים הללו:

  • מיקום – אתם צריכים להחליט איפה המיקום המדויק בו אתם רוצים להציב את השטיח. שטיחים לבית חייבים להיבחר לפי המיקום המדויק בו הם עומדים להיות פרוסים. זאת מבחינת הגודל של השטיח וכן מבחינות נוספות כמו התאמה לעיצוב הקיים ועוד.
  • איכות – יש למצוא כיום שטיחים ברמות איכות שונות. מה שחשוב לנו זה שהשטיח יהיה עמיד ויחזיק מעמד שלם לאורך זמן רב. חשוב מאוד לבחור שטיח שיוצר מחומרי גלם איכותיים ועבר תהליכי ייצור נאותים. זאת על מנת להבטיח שהשטיח עומד להיות שלם לאורך זמן רב של שימוש.
  • דוגמה וסגנון – בענף השטיחים יש סגנונות שונים של דוגמאות ועיצובים. יש שטיחים פרסיים בעיצובים בסגנון עתיק, יש שטיחים עכשוויים יותר, יש שטיחים בצבע אחיד לעומת כאלו שמשלבים יחד כמה צבעים. חשוב לבחור שטיח שמשתלב בחדר בו הוא פרוס ולצד זאת תורם את החלק שלו באווירה הכללית.
  • מחירים – באתר Home and More ניתן לגלות שמחירי השטיחים נעים בטווח נרחב. המחיר תלוי בגורמים שונים כמו גודל, יצרן, שיטת ייצור ועוד. תמיד נכון לבחור מוצר איכותי ועמיד – אלו ערכים שלא מוותרים עליהם. גם המראה והיופי צריכים למצוא חן בעיניכם, גם אם המחיר יהיה יקר יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה