קופה רושמת על סליקת אשראי

קופה רושמת עם כרטיס אשראי

אם אתה מעוניין לפתוח עסק או אתה בעל עסק שעוסק במכירות מוצרים ללקוחות שמחזיק מלאי בין אם זה חנות בגדים, צעצועים, מחשבים, כלי בית ועוד. כמו כן גם חנויות שנותנות שירותים כמו מעצבי שיער, מסעדות וכו'.חשוב לדעת שקופה רושמת היא המכשיר הכי חשוב לעסק. בקופה יש את המעקב אחרי העסקאות של העסק שעושה וגם רישום של המלאי שנמכר.כמו כן בסוף משמרת וסוף היום יוצא הדוח של כל היום שאיתו נעשה רישום לצורכי מס בשביל הדיווח לרשויות המס הכנסה.

הקופות כיום לא עובדות רק על מזומן אלא גם על אשראי לרוב הלקוחות במקרים  יעדיפו לשלם באשראי עם מסכומים קטנים עד גבוהים. כדי להפעיל את האפשרות הזאת צריך קו טלפון ואישור מחברת האשראי על פעילות כזאת. יש היום מגוון רחב של קופות עם פונקציות שונות של תפעול לפי מידת הצורך של הלקוח בין אם זה חנות בגדים שיש בה מלאי גדול או מסעדות שיש בהן תפריט מגוון.

ביטול עסקת באשראי בניגוד למזומן דורש גם אישור מהחברה עצמה. לכן במקרים שיש חשד לגניבה של כרטיס בכך שמחיר העסקה גבוה מדי או הטיפוס שמשלם נראה חשוד תמיד כדי לבדוק את תעודת הזהות של המשלם עם הפרטים שנמצא מתאים על גבי הכרטיס האשראי. כמו כן בכל עסקת אשראי תמיד יוצאים שני קבלות אחד לעסק והשני ללקוח שהוא צריך לחתום עליו ורצוי שיעשה זאת כי היו מקרים שהלקוח לא חתם ומסתבר שהכרטיס נגנב. הקבלה של העסק יש לשים במקום מסודר של הקבלה בשביל הדיווח לחברות אשראי.

קופה רושמת על סליקת אשראי היא משהו בסיסי בכל עסק כיום,החשיבות העצומה של ניהול הקופה היא התנהלותו של העסק.

 

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 מתנות מקוריות לחנוכת בית
המאמר באדיבות גיפטד זוג חברים שלכם עברו לגור, אחרי הרבה הכנות והתעסקות, בבית חדש? אם כך, ברור מדוע הם...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
איך מתבצע טיפול ברוזציאה?
מה זה רוזציאה? ואיך היא משפיעה על איכות החיים שלנו ועל המראה החיצוני? וכיצד מטפלים בתופעה הזאת? אם אתם...
קרא עוד »
נוב 01, 2021
חלבייה למעדניות וסופרים
חלבייה הוא סוג של מכונה המשמשת לשמירה על קור של מזון במרכולים ובמעדניות. הוא משתמש במערכת קירור כדי...
קרא עוד »
דצמ 16, 2022