איך לקשט פעוטון?

איך לקשט פעוטון?

איך לקשט פעוטון?

המראה והאווירה בפעוטון משרתים גם את הצוות וגם את הילדים. אך לא רק הם, גם ההורים צריכים להתחבר למקום ולהרגיש שהוא אכן מתאים וטוב לילד שלהם, כדי שהם יוכלו להשאיר את הפעוט שלהם בלב קל במקום. כאן מגיע הצורך החשוב לקשט את הפעוטון. אז איך באמת מקשטים? מה עושים כדי שהפעוטון ייראה נהדר? אילו אלמנטים יכולים להתאים לעניין? 

קישוט מוצלח לפעוטון – יפה, קבוע ומרשים

קבלו את הפתרון המוצלח והמתאים ביותר שיכול לקשט כל פעוטון וליצור אווירה מיוחדת במינה בכל כיתה או גן ילדים – מדבקות קיר לפעוטונים מעוצבות ומצוירות היטב ביד אמן בהתאמה לגיל הילדים ולנושאים שהם לומדים. מדבקות קיר יכולים להיות פתרון מקסימלי ומתאים במיוחד לפעוטון, למעון וגם לגן ילדים. זאת לאור היתרונות הבולטים שלהם.

איורים מתוקים הישר מעולמם של ילדים

מדבקות קיר מאוירים בידי אמן ובהתאמה מדויקת לעולם של הילדים. ניתן למצוא סוגים שונים של איורים ודמויות מגוונות, זאת כדי לבחור לפעוטון שלכם את המדבקות המתאימות ביותר. במדבקות ישולבו דמויות של ילדים לצד בעלי חיים, בובות ועוד. צעצועים, עצים ואלמנטים נוספים שמשלימים את האווירה ויוצרים את השלימות. עוד יש לציין כי קישוט פעוטון יכול לסייע לנו בהגדרת הפינות השונות בגן וליצור אווירה מתאימה בכל אזור ואזור לפי הפעילות שמתקיימת במקום. 

קישוט עמיד ששומר על עצמו שלם ונקי

כל קישוט לקיר כמו מדבקת שעון או ציור קיר אומנותי דורש השקעה, וכן גם כל קישוט דורש פעולות אחזקה. אך תמיד חשוב מאוד לזכור כבר בעת בחירת הקישוט לבדוק מהי העמידות של הקישוט. זאת כדי שנהיה בטוחים שהוא יחזיק מעמד שלם ויפה לאורך זמן. שאפשר יהיה לנקות אותו מפעם לפעם בלי שייאבד הברק והיופי הראשוני של הקישוט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה