השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה

כיצד מתחילים את הפרוצדורה להשתלת שיער בטורקיה? במה התהליך כרוך? מה חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך?

השתלת שיער בטורקיה היא טיפול שיש להסדיר מול נציגי המרפאה בישראל. הם יבקשו מכם לצלם מספר תמונות מזוויות שונות בראש על מנת שניתן יהיה לשלוח אותם למרפאת ההשתלה. במרפאה יקבעו 2 דברים עבורכם: מה תהיה שיטת ההשתלה? FUE? DHI? וכן, כמה זקיקים יוטמעו באזורים החסרים.

על תהליכי השתלת שיער: FUE לעומת DHI

שמו של ניתוח השתלת השיער המקורי שהשתמשו בו עד כה היה FUT, ובאריכות Follicular Unit Transplant, השתלת יחידת זקיקים. יחידת זקיקים היא רצועת עור ובו נמצאו זקיקים, בשונה מרצועת עור אחרת בה הם אינם קיימים ויש להשתיל בה אותם. הרצועה עם הזקיקים הוצאה מהמנותח באמצעות כלי ניתוח ונתפרה לאזור הקירח. בשיטות של היום זהו כבר לא ניתוח אלא טיפול סמי כירורגי. FUE, למשל היא Follicular Unit Extraction, כלומר לא השתלת יחידת זקיקים, אלא קיבוץ יחידת זקיקים. קודם מוציאים אותם לאחר הרדמה מקומית, לאחר מכן מקבצים אותם ורק אחר כך משתילים אותם אחד אחד באזורים החסרים. DHI ובאריכות Direct Hair Implementation מתחיל זהה ל- FUE רק שלאחר הוצאת הזקיקים הם נטענים למכשיר שגם פותח חורי השתלה וגם מבצע אותה בהכפלה לכמות הזקיקים שיש להטמיע במקום. על כן, אנו למדים כי השתלת שיער בטורקיה קצרה הרבה יותר מהשיטות של פעם, משך ההחלמה מהיר יותר וסף הכאב דל יותר.

מחירי השתלת שיער בטורקיה

המחירים של השתלת שיער בטורקיה הם הזולים ביותר כמעט מבכל מקום אחר בעולם, וגם מביאים את התוצאות הטובות ביותר. נכון, לרכוש רולר לפציעת הקרקפת ייצא לכם זול מההשתלה עצמה, אבל ה- 120 ₪ שהשקעתם בזה מאד יקרים. זהו מוצר שללא השתלה לא יכול באמת להצמיח זקיקים בעוד שבהשתלה אתם מקבלים בחזרה את הזקיקים למקומות הקרחים. העלות, כ- 11,000 ₪ ל- 5,000 זקיקים, נחשבת להכי פחות יקרה מבכל מקום אחר במערב.

הפרוצדורה כאשר מגיעים להשתלה

נוחתים בשדה התעופה ונפגשים עם המלווה הישראלי והצוות הרפואי שיכינו שלטים עם שם מרפאת השתלת שיער בטורקיה. הם יסיעו אתכם ישירות לבית החולים, שם תסדירו מול הרופא אם אתם מעוניינים בטיפול בסדציה או ללא סדציה. המשמעות של סדציה: אין כאבים בזריקות ההרדמה לאחר קבלת זריקת טשטוש לווריד. ייקחו לכם ולחבריכם דם שישמש גם לבדיקת הצלחה עבור ההשתלה וגם לשמירה בכספת לשם מתן טיפול פלזמה בתום ההשתלה לחיזוק הזקיקים. טיפול זה נקרא PRP, ויש להסדירו גם בישראל אחת לחודשיים מתום ההשתלה. בהשתלה, תקבלו כ- 30-50 זריקות לראש ועוד כ- 15 זריקות לצוואר על מנת להרדים אזורים אלה כדי להוציא מהם זקיקים. לאחר ההוצאה, הזקיקים יישתלו באזורים החסרים. משך התהליך, כ- 5-7 שעות (תלוי כמה הפסקות אתם מבקשים בדרך).

עצות וטיפים לאחר ההשתלה

  • אל תלכו בשמש! אם חייבים, קחו מטריה. כעבור שבועיים ניתן לעבור לכובע.
  • מלאו אחר כל הוראות הרופא עם מקבץ התרופות שתקבלו על בסיס יומי.
  • מומלץ להשקיע עוד 250 אירו ברכישת ויטמינים לחיזוק ההשתלה.
  • יש לרכז את כל התרופות והנוזלים שקיבלתם במזוודה ולא בטרולי ולשלוח לבטן המטוס בחזרה לישראל למניעת החרמה על ידי הבטחון הטורקי בשדה התעופה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה