3 עובדות על מי שקונה רכבים לפירוק במרכז

3 עובדות על מי שקונה רכבים לפירוק במרכז

כמעט כל משפחה בישראל מחזיקה רכב אחד או שניים. מן הסתם במהלך השנים תרצו להחליף את הרכב הישן בחדש, אך לשם כך עליכם למכור את הישן למי שירצה בכך. אמנם לא תמיד הרכב הישן הינו בר מכירה או שבכלל יהיה ניתן לעשות בו שימוש נוסף על הכביש. במקרים כאלו הדבר הנכון ביותר לעשות זה למכור אותו למגרש גריסה וגריטה בו יפרקו את הרכב ויהפכו אותו לגרוטאה. הליך של לקיחת רכב לפירוק במרכז כולל בתוכו לא מעט התייחסויות שכדאי שתדעו עליהם מספר עובדות – שלוש במספר:

עובדה ראשונה – מי שקונה רכבים לפירוק במרכז עושה הערכה מקיפה לרכב

אם חשבתם בהתחלה שמקומות בהם מבצעים פירוק רכב לוקחים מחיר סמלי וסתמי שאינו מייצג את ערכו האמיתי של הרכב – טעיתם. אמנם יש כאלה מגרשים מפוקפקים שלא עושים הערכה מקיפה, אך רק מגרש אמין, מקצועי ובעל רישיון לעסוק בתחום יידע לבצע הערכה מלאה ויסודית על מנת לשלם לכם בצורה מדויקת על פי שווי הרכב. ייתכן ותוכלו להרוויח עליו סכום נאה של כסף במקום סתם "לזרוק אותו לפח" עבור כמה גרושים!

עובדה שניה – קוני רכבים לא סתם מפרקים את הרכב

לא, פירוק רכבים לא עושים ללא שום הבחנה. יש רכבים שיתכן ואפשר "להציל" מתוכם חומרים, ציוד, אביזרים וחלקי חילוף יקרי ערך שעוד ניתן לעשות בהם שימוש עתידי.

עובדה שלישית – לא כל רכב לוקחים לפירוק

חברת פירוק הרכבים תצטרך לדעת בדיוק למה אתם שולחים אליהם את הרכב. לא על כל מקרה בו הרכב שלכם נתקל בבעיות שונות יהיה ניתן לפרקו. רק כאשר רכב יצא מכלל שימוש, לא משתלם להחזיק אותו מסיבה כלכלית בדרך כלל, רכב ישן מאוד וכדומה יכולים להיות סיבות אפשריות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה