השחרת חלונות טסלה, באיזו שיטה לבחור?

השחרת חלונות טסלה, באיזו שיטה לבחור?

השחרת חלונות לרכב זהו טרנד חדש יחסית שכובש את ישראל. אם כבר יצא לכם לראות רכבי יוקרה חונים ושניה אתם מציצים פנימה לראות דרך חלונות הרכב, מייד תבחינו שזה כמעט בלתי אפשרי בגלל הגוון הייחודי של החלונות. בדרך כלל, אפשר לראות בקרב בעלי רכבי יוקרה את הנטייה הזו להשחיר את חלונות הרכב, מה שמשווה להם מראה יוקרתי וייחודי המבדיל אותם משאר הרכבים. אמנם חוץ מסטייל שקשור להעדפה אישית של איך אתם בוחרים (אם בכלל) לעצב את הרכב, להשחרת חלונות לרכב יש יתרונות ושימושים נוספים.

מדוע בכלל להשחיר את החלונות של הרכב שלכם?

השחרה של חלונות הרכב בראש ובראשונה נועדה לשמור על וויסות טמפרטורה פנימית בתוך חלל הרכב. במיוחד כאן בישראל, בה אנו סובלים בימי הקיץ הלוהטים מהשמש החזקה והחמה ומטמפרטורות גבוהות במיוחד גם בימות האביב, מומלץ לשמור על אמצעי הגנה פרט לקרם הגנה ומשקפי שמש. מי לא מכיר את ההרגשה המחניקה של כניסה לרכב ששהה בשמש זמן רב תחת השמש הקופחת? לשם כך נועדה השחרת החלונות – בכדי לצמצם עד כמה שאפשר את כניסת קרינת השמש ובכך להפחית את הטמפרטורה בחלל הפנימי של הרכב.

שיטות שונות להשחרת החלונות

למעשה יש כמה שיטות להשחרת החלונות של הרכב. אפשר להשתמש במדבקות ייחודיות וזולות יחסית עם עובי המספק הגנה בסיסית מפני חום וקרינה. שיטה מורכב ויקרה הרבה יותר זה להשחיר את החלונות באמצעות לייזר. זהו תהליך ארוך יותר המצריך פירוק החלונות ועיבודם מחדש שבסופו של דבר ייצאו לכם חלונות מושחרים ואיכותיים ביותר. השיטה עושה שימוש באמצעים אלקטרו כימיים שהינם בעלי אישור לשימוש מטעם משרד התחבורה.

לא משנה באיזו שיטה תבחרו, וודאו כי הרכב שלכם מקבל שירות מקצועי ואיכותי.

לחצו כאן כדי לקרוא עוד על כמה עולה השחרת חלונות לרכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה