דיאטה טעימה – לאכול ולהרזות

דיאטה טעימה – לאכול ולהרזות

מי אמר שדיאטה אמורה להיות סבל מתמשך שבסוף גם תמיד נמאס ממנו כי במשך תקופה ארוכה כל כך, פשוט לא טעים לנו?! דיאטה יכולה להיות תהליך הרזייה כיפי, טעים ובריא מאוד. ישנן לא מעט דיאטות שנכשלו פשוט כי הן לא סיפקו אותנו גם ברמה הרגשית. איך שלא נהפוך את זה, אוכל מתחבר לנו לרגש ואם הדיאטה לא מצליחה לספק לנו את המקום הזה, היא בהחלט פשוט לא תצליח. אז מה נוכל לכלול בתפריט הדיאטה שלנו שיהיה גם טעים ומספק כך שנוכל להמשיך בה?

רוצה להרזות? להזמנת ארוחה מותאמת אישית >>>

אוכל טעים לא חייב להיות משמין


במהלך השנים למדנו כי אוכל בריא ומרזה הוא לא טעים וכנראה מי שרוצה להנות מאוכל טעים בהכרח צריך לאכול אוכל משמין. הרשו לנו לחדש לכם ולספר כי אוכל בריא ומרזה יכול להיות מאוד טעים ושישנן דיאטות שתחליטו לאמץ לחייכם. מה שבאמת דרוש בשביל דיאטה טעימה הוא זמן, אם תצליחו לפנות זמן בשביל להכין לעצמכם אוכל בריא מרכיבים טריים, מיד תחושו בהבדל עצום. 

בואו ננפץ את האמונה כי אוכל בריא מורכב מעלים, נבטים וקינואה בלבד, ונפתח לרעיון שאנחנו יכולים להנות ממנות כמו פילה סלמון בתיבולים שונים, לזניה מעלי פסטה טריים, מנות הודו או עוף וכמובן גם ממבחר מנות טבעוניות וצמחוניות שוות ביותר. 

הזמינו אוכל דיאטטי עד הבית >>>

הדרך לעשות את זה נכון טמונה בטריות חומרי הגלם, בזמן שאתם מפנים על מנת להשקיע בעצמכם וכן בטעמים המשובחים ביותר שאתם מאחלים לעצמכם. אוכל בריא, מרזה וטעים זו לא אגדה אלא מציאות, זוהי ללא ספק המציאות שכל אחד צריך לשאוף אליה. בין אם משמעות הדבר היא לפנות זמן ולהשקיע אותו במטבח, או לחלופין להשקיע כסף ולדאוג שמישהו יעשה את העבודה הזו בשבילכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה