כוחו של הרגל

כוחו של הרגל

כוחו של הרגל הוא ספר ייחודי מאת הסופר צ'ארלס דוהיג. בספר זה מסביר צ'ארלס את הצעדים להצלחה בכל עסק ואיך להפוך את שגרת חיינו להצלחה ולא רק בעסקים. זהו ספר שהוא חובה לכל מי שרוצה לקחת את החיים שלו צעד אחד קדימה.

כוחו של הרגל

לא פעם אנחנו שומעים על ספרי הצלחה חדשים שיוצאים לשוק. זה נכון, אבל למה לחפש בכל המקומות אם אפשר פשוט לקרוא את ספרו של צ'ארלס דוהיג "כוחו של הרגל". זהו אחד מספרי המוטיבציה היותר נחמדים שתוכלו למצוא בשוק.

מה בספר כוחו של הרגל?

בגדול, הספר מגולל סיפור הצלחה של כמה דמויות. הראשון הוא על אישה צעירה שנכנסת למעבדה. במהלך השנתיים האחרונות, היא שינתה כמעט כל היבט בחייה. היא הפסיקה לעשן, רצה מרתון וקודמה בעבודה. הדפוסים בתוך המוח שלה, מגלים נוירולוגים שהשתנו מהותית.

בהמשך, הספר נותן מבט על קבוצת משווקים ב- Procter & Gamble שמנסים נואשות להבין איך למכור מוצר חדש בשם Febreze, בדרך להיות אחד הפלופים הגדולים בתולדות החברה. 

לפתע, אחד מהם מזהה דפוס כמעט בלתי מורגש – ועם שינוי קל בפרסום, Febreze ממשיכה לדרך מדהימה ועל רווח של מיליארד דולר בשנה הראשונה שלה.

השראה מהספר כוחו של הרגל

רוצים להוציא מעצמכם יותר, אנחנו ממליצים לכם בחום לקרוא את הספר כוחו של הרגל ובעזרתו, להבין איך וכיצד לשנות דברים קטנים החיים שיכולים לקחת את המיומנויות שלכם כמה צעדים קדימה.

מעבר לזה, אם אתם לא בקטע של לצאת מהבית בימים טרופים אלה, תוכלו להזמין את הספר כוחו של הרגל באינטרנט. כך, לא תבזבזו שעות של חיפוש אלה והספר יגיע עד אליהם.

כדאי להכיר ולקרוא גם את הספר 4 שעות עבודה בשבוע

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה