איך מפרידים מספר נייד נוסף לוואטסאפ בלבד?

הוואטסאפ היא אפליקציית מסרים הפופולרית ביותר בעולם כיום. גם כאן בישראל נשבינו בקסמיה של האפליקציה הנהדרת הזו ומשתמשים בה לתקשר עם האנשים הקרובים אלינו. באמצעות וואטסאפ ניתן להתכתב, לנהל שיחות טלפון בחינם (באמצעות חיבור לאינטרנט כמובן), לשלוח הודעות קוליות, תמונות, קבצים, גיפים ועוד. בשנים האחרונות מדובר בצורת ההתקשרות הנוחה והפופולרית ביותר בעיני רבים, יותר מאשר מייל, שיחת טלפון או הודעות SMS רגילות. 

מהו מספר נייד נוסף לוואטסאפ?

כידוע וואטסאפ עושה שימוש במספר הנייד המקורי שלכם על מנת לתקשר עם אנשים אחרים אולם באמצעות השירות של טלמסג' ניתן יהיה להתקין מספר נייד נוסף לוואטסאפ כך שבאמצעותו תוכלו להפריד בין השימוש הפרטי לשימוש העסקי בוואטסאפ. המספר הנוסף ישמש אתכם לצרכי עבודה, שיחות עם לקוחות ועוד. ניתן לחבר את המספר הנוסף לוואטסאפ ביזנס (אפליקציית העסקים של וואטסאפ) שיש לה פיצ'רים נוספים כמו למשל הודעות אוטומטיות ושעות פעילות – כך שאם לקוח שולח לכם הודעות בשעות מאוחרות לא תצטרכו לדאוג להטרדה במספר הפרטי שלכם או לצפצופים של הודעות באמצע הלילה.

תיעוד ההתקשרויות בארגון:

כאמור חיבור למספר נוסף לוואטסאפ מאפשר לעובדים בתוך הארגון להפריד בין המספר הפרטי למספר בו הם מנהלים את ענייני העבודה עם עובדים אחרים בארגון ועם לקוחות החברה. כך החברה גם יכולה לתעד התקשרויות של העובדים בנפרד מהגיבויים של השיחות הפרטיות של העובד. 

הרבה יותר נוח להשתמש במכשיר אחד ל2 מטרות שונות:

במקום להסתובב עם 2 מכשירים: אחד פרטי ואחד לעסק, ניתן להשתמש באותו מכשיר אולם מבלי לחשוף את המספר הפרטי שלכם או של העובדים שלכם. המספר הנוסף ינוהל בנפרד מבחינת הודעות, שיחות, תיעוד ועוד. הרבה יותר נוח לעובדים וכמובן גם יותר מקצועי בהתנהלות מול הלקוחות שלכם.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעסה אירוטי
אם אתן נשים שאוהבות עיסוי ומחפשות חוויה מסוג אחר ועיסוי לא שגרתי, אתן יכולות לנסות עיסוי אירוטי מידי...
קרא עוד »
ספט 24, 2022
פרסום העסק באמצעות מוצרים ומתנות
יש היום דרכים שונות לעודד ולשמור את הלקוח צמוד אליכם וכמו כן לגרוף לקוחות חדשים לעסק שלכם. מוצרי...
קרא עוד »
נוב 12, 2017
חשיבות בתי דפוס לעולם העסקים
  בשנים האחרונות נדמה כי עולם העסקים חווה שינוי מקיף עם כניסתו של האינטרנט על עולמנו. אך מדובר...
קרא עוד »
מאי 18, 2017