כל האמת על התקנת אזעקות

אזעקות הן אמצעי אבטחה וותיק יחסית, אך עם השנים הוא הלך והשתכלל. אם אתם שוקלים התקנת אזעקות, אלה העובדות והאמיתות שטוב להכיר. 

האמת על גלאי נפח וגלאי תנועה 

למרות שעל פניו אזעקות עשויות להיראות כמו משהו מסתורי, הכל מבוסס על טכנולוגיה ומדע. במהלך התקנת אזעקות לא מתקינים אך ורק לוח בקרה שעושה את כל העבודה. במקביל, מחברים גם גלאים. גלאי נפח ותנועה, למשל, יודעים לזהות ברגע שמישהו מנסה להיכנס מהחלון או מסתובב בבית. ברגע שגלאי מזהה נוכחות לא רצויה, נשלחת התראה ומערכת הצופרים מתחילה לפעול. 

האמת על אזעקות לבית ואזעקות לעסק 

אם פעם נהוג היה להתקין בעיקר אזעקות לעסקים, כיום ניתן להתקין ללא שום קושי אזעקות ביתיות. טכנאים ומומחי תקשורת מספקים ייעוץ בנושא אבטחה ביתית או עסקית, לכל גורם. הייעוץ כולל תכנון מערכת אבטחה מקיפה, תוך התייחסות אל דלתות כניסה, חלונות, מרפסות וכדומה. בצורה כזאת ניתן להגן על המקום בצורה היקפית ונרחבת ביותר. במידת הצורך ניתן להשלים את האבטחה על ידי שימוש בפתרונות נלווים כגון מצלמות אבטחה גלויות או מצלמות סמויות, שמוחבאות בנקודות נסתרות. 

מה קורה אם שוכחים להפעיל את האזעקה 

פעם, מי שיצא מהבית או מהעסק ולא הפעיל את האזעקה, היה צריך לחזור כדי להפעיל את המנגנון (כלומר לדרוך את האזעקה). כיום ניתן להפעיל את האזעקות בשילוב אפליקציות חכמות. בכל בית ובכל מבנה שבו ישנה רשת אינטרנט מאובטחת, אפשר לשלב גם את האזעקה. לאחר התקנת אזעקות מחברים אותן לרשת. הגישה למנגנון הבקרה יכולה לעשות על ידי מקשים פיזיים או על ידי אפליקציה מרחוק. זאת אומרת שניתן להפעיל את האזעקה דרך הנייד, מכל מקום שבו נמצאים. 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 סיבות מדוע מנורות שולחן הן האביזר המושלם לעיצוב הבית 
מנורות שולחן הן אביזר עיצוב ביתי קלאסי ואלגנטי שיכול לשפר את היופי והפונקציונליות של כל חדר. הנה חמש...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
מכונות קפה
מכונת הקפה היא אחד המכשירים החשובים ביותר במטבח שלכם. זה מכשיר שאתה צריך לקנות ולהשתמש בו באופן קבוע....
קרא עוד »
אוג 28, 2022
רישיון C מה שצריך לדעת באמת
רישיון C כולל בתוכו גם דרגת משנה הנקראת C1. כל אחד מהם יש היתר משקל שונה ואפיוני התעסוקה הפתוחים בפני...
קרא עוד »
יונ 25, 2024