סידור עם שם – איך רוכשים  סידור עם שם?

אחת המתנות הסמליות והמרגשות ביותר שאנחנו יכולים לקבל, בין אם זה מההורים שלנו ובין אם זה מסבא וסבתא, זה סידור תפילה אשר ישרת אותנו בכל פעם כשאנחנו נלך לבית הכנסת, בכל ארוחת חג, ארוחת שבת, ובכל אירוע אחר שיש בו אלמנט דתי מסוים. 

במקרים רבים, אין זה מספיק רק שנקבל סידור תפילה רגיל, אלא אנחנו גם נתרגש לקבל סידור עם שם. מדובר בסידור עליו חרוט השם שלנו באותיות מיוחדות, כך כל מי שיראה את הסידור ידע שהוא שלנו. הרבה פעמים סידור עם שם מלווה אותנו כמתנה אישית במהלך כל חיינו. לא פעם, אנחנו נוהגים להעביר אותו אל דור ההמשך, או לחילופין הם בוחרים להשתמש בו אחרי הסתלקותנו מן העולם. 

לשמחתנו, היום אפשר למצוא הרבה מאוד מקומות אפשר למצוא סידורי תפילה באופן כללי ובפרט סידורים עליהם ניתן לציין את השם שלנו בצורה ברורה ומודגשת, כך שאנחנו נוכל לאפיין את הסידור בצורה ספציפית כפי שאנחנו רוצים. 

איך עושים את זה נכון?

בשביל להשתמש בסידור עם שם, אנחנו צריכים להחליט מה בדיוק אנו מחפשים ואיך לעשות את זה. לשם כך עלינו לבקר באתר ייעודי כמו למשל תפילה לדוד ולבחון את האופציות, הן מבחינת אופי הסידור, והן מבחינת אופי ההקדשה. אנחנו יכולים לציין את השם שלנו או את השם של האדם לו אנחנו רוצים להקדיש את הסידור בצורה יפה ומסודרת. 

חשוב מאוד להדגיש, הכיתוב חייב להחזיק מעמד שנים רבות, גם אם יעבור זמן רב והתנאים ישתנו. אנחנו לא יכולים לקנות סידור עם שם, באופן כזה שיעלם או יימחק מהר. רצוי לקנות סידור שיכול להתאים לצרכים שלנו, בין אם מבחינה מעשית ובין אם זה מבחינות אחרות.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה התפקידים של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
ישראל היא מדינה מסודרת ואנו צריכים לברך על כך. כחלק מכך אנחנו רואים כי החוקים בישראל לרוב נשמרים וכי...
קרא עוד »
יול 23, 2018
איך לכתוב ספר
בעולם שלנו, יש אנשים שרוצים להרוויח הרבה כסף, יש אנשים שרוצים לטייל בעולם ויש את מי שפשוט רוצה להביע...
קרא עוד »
פבר 02, 2022
איך לבחור מזוזה
בכל מבנה אשר שייך לבן הדת היהודית, בין אם זה בישראל ובין אם זה במקומות אחרים בעולם, אנחנו יכולים למצוא...
קרא עוד »
נוב 10, 2020