איך בוחרים רואה חשבון – יניב ארד מסביר

רו"ח הוא תפקיד מאוד חשוב בכל חברה גדולה או ארגון. רואה חשבון בקיא בתחומים רבים ושונים. חלק מהתחומים הללו הם חשבונאות, מס, ביקורת ותכנון מס. רו"ח חייב להיות מסוגל לספק דוחות באיכות גבוהה שיסייעו ללקוחותיהם בקבלת החלטות כיצד עליהם להשקיע את כספם.

רואי חשבון הם הטובים ביותר בתחומם. הם אלו שיודעים לעשות את עבודתם והם מהווים נכס יקר ערך לכל חברה.

רואי חשבון הם האנשים שאחראים לניהול הכספים של החברה ולוודא שהיא משלמת את החשבונות שלה בזמן. הם מנהלים היבטים שונים של העסק, החל מהנהלת חשבונות ועד הכנת מס.

איך בוחרים רואה חשבון

רואי חשבון הם לא רק אנשי מקצוע פיננסיים אלא גם אנשי מקצוע יצירתיים. הם אחראים על הנהלת החשבונות של החברה ופעולותיה. הם מכינים דוחות כספיים, כותבים דוחות ומנסחים תוכניות עסקיות. בשל סיבה זו, הם נאלצים להתמודד עם כמות גדולה של מידע, אשר דורשת את מומחיותם על מנת שיוכלו לטפל בו ביעילות.

על פי יניב ארד רואה חשבון. רואה חשבון טוב יכול לעזור לך לחסוך כסף ולהגדיל את החופש הכלכלי שלך. רואי חשבון הם נכס יקר ערך לכל עסק. יש להם את היכולת לנתח ולהבין את המצב, הכספים והיבטים אחרים של העסק. לכן יש חשיבות מכרעת שעסקים יבחרו ברואה חשבון טוב שיטיב עימם.

להלן מספר טיפים לבחירת רואה חשבון מומלץ:

ידע וניסיון בתחום – אם אתם מעוניינים לצאת לדרך חדשה בתור עצמאיים מוטב שתעזרו בשירותיו של רואה שמתמחה בפתיחת עסק חדש / פתיחת תיק במס הכנסה וביטוח לאומי ועוד. לעומת זאת, אם אתם בעלי חברה גדולה ויש לכם עשרות עובדים, מוטב שעזרו בשירותיו של רואה חשבון שמספק גם הנהלת חשבונות.

המלצות – לפני שאתם שוכרים את שירותיו של רואה חשבון, בקשו ההמלצות מעמיתים לעבודה או חברים. כך תדעו שבחרתם נכון. אין כמו בחירה על סמך ניסיון קודם של לקוחות.

המאמר נכתב באדיבות יניב ארד רואה חשבון

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי סטיילינג
אחד התחומים הכי פופולאריים בשנים האחרונות הן במסגרות לימודים והן כמקצוע, הוא התחום של לימודי...
קרא עוד »
פבר 28, 2018
טיפים למנהלים מתחילים
קיבלתם תפקיד ניהולי חדש? התקדמתם בעבודה לתפקיד בכיר יותר? כעת כשאתם מנהלים, ישנן משימות שונות המוטלות...
קרא עוד »
אוג 15, 2018
קרמיקה – הפתרון העכשווי
קרמיקה הינה בין הפתרונות העכשוויים היעילים והאסתטיים ביותר, החוזרים לאופנה לאחר זמן מה בו העץ והמתכת...
קרא עוד »
פבר 28, 2018