איך לעצב מטבח קטן?

אם אתם מעצבים מטבח קטן, יש כמה דברים שכדאי לזכור. צריך לוודא שהחלל מנוצל ביעילות ושהעיצוב לא ירגיש צפוף. הצעד הראשון הוא להחליט על הפריסה שלך ואז לעבוד איתה כדי להפיק את המרב משטח המטבח שלך. השלב השני הוא לעשות קצת נקיון, להסיר כל דבר שלא שייך למטבח. חשבו איזה סוג של מכשירי חשמל תצטרכו, וכיצד תשתמשו בהם. . הצעד הראשון שצריך לחשוב עליו הוא הפריסה. המטבח צריך להיות ערוך תוך מחשבה על משטחי עבודה, אחסון ומכשירי חשמל. ודא שיש מרחב עבודה מתאים ושהחלל נגיש בקלות לכל בני משפחתך. ניתן לטפל באחסון גם על ידי יצירת מקום למזווה או למגירה.

שמירה על פונקציונליות:

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשמעצבים מטבח קטן הוא לשמור עליו פונקציונלי. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך הנפוצה ביותר היא להשתמש בעיצוב מטבח פינתי. עיצוב זה מנצל את החלל בפינת החדר ומאפשר יותר שטח אחסון ודלפק. עיצוב מטבח קטן יכול להתבצע על ידי שימוש בשיטות שונות כמו מקסום מקום אחסון, שימוש בעיצוב מטבח פינתי, או אפילו שימוש באי באמצע החדר.

שימוש נכון באחסון ומכשירי חשמל:

עיצוב מטבח קטן ויפה יכול להיות מסובך. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון ואתם רוצים לוודא שאתם לא מבזבזים מקום. הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא פריסת המטבח. זה הולך לקבוע כמה מקום יש לך, אילו מכשירי חשמל יתאימו למטבח שלך, ואילו אפשרויות אחסון יש לך.

הדבר הבא שצריך לחשוב עליו בעת תכנון מטבח קטן הוא אילו מכשירי חשמל יעבדו בצורה הטובה ביותר עבור מגבלות החלל שלך. אם אתה זקוק לאחסון נוסף, ייתכן שמדיח כלים אינו הבחירה הטובה ביותר עבור בחירת המכשיר שלך. אולי כדאי שתשקול לקנות במקום מקרר מתחת לדלפק או להתקין ארון מזווה נשלף באזור שאליו יגיע המדיח שלך.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ישראל – מעצמה של מתחמי חדר בריחה
מדינת ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחומים שונים, החל מתחום הביטחון, דרך תחום הסייבר ועד לתחומי לייף...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
סידור עם שם – איך רוכשים  סידור עם שם?
אחת המתנות הסמליות והמרגשות ביותר שאנחנו יכולים לקבל, בין אם זה מההורים שלנו ובין אם זה מסבא וסבתא, זה...
קרא עוד »
יול 28, 2022
מה מיוחד בקלנועית זוגית
קלנועית זוגית היא כלי רכב נהדר לאנשים צעירים ברוחם, שגם כאשר הרגליים שלהם כבר לא במצב שהיו פעם,...
קרא עוד »
ינו 23, 2020