ההבדל בין עיצוב דוכן בקניון לבין עיצוב חנות

דוכני קניונים נועדו במטרה למשוך לקוחות ולגרום להם לקנות. עיצובי חנויות עוסקים יותר בהצגת מוצרים ושירותים. ההבדל בין דוכן קניון לעיצוב חנות הוא שדוכן קניון נועד למשוך את הלקוחות, בעוד שחנות מיועדת למכור מוצרים.

עיצוב דוכן הקניון משמש את הספקים לקידום המוצר שלהם. עיצוב החנות משמש קמעונאים למכירת המוצרים שלהם. לשניהם מטרות שונות והאופן בו הם מעוצבים יכול להשפיע באופן משמעותי על האופן שבו המוצרים נראים בחנות.

עיצוב דוכני קניונים הוא סגנון של תצוגה קמעונאית המשמשת לקידום מותג או מוצרים של חנות ספציפית. ניתן לראות במקומות ציבוריים רבים דוכנים המשמשים לקידומי מכירות, לאחר שבעלי עסקים פנו לשירותי בניית דוכנים לתערוכות לצורך הקמת הדוכן המתאים. דוכן כזה יכול להיות עשוי מכל סוג של חומר כולל פלסטיק, זכוכית, מתכת ועץ. אלה מוצגים בצורה של מבנה סגור שאין לו חלונות ויש לו גג עשוי פלסטיק גלי או קרטון.

ההבדלים בין עיצוב דוכני קניון לעיצוב חנויות מפורטים להלן:

בחנויות בדרך כלל יש את כל המידע הדרוש על המדפים, כגון תיאורי מוצרים, מחירים, מידות וכו'. בדוכני קניונים יש בדרך כלל מידע מועט בלבד על מנת להפוך אותם לאטרקטיביים עבור קונים שמגיעים לראות את החנות. בנוסף לכך, בחנויות יש בדרך כלל יותר מקום מאשר דוכני קניון כך שהן יכולות להציג יותר מוצרים עם פחות מקום פנוי להצגתם.

מצד שני לדוכני קניון אין מידע על המדפים שלהם בעוד שחנויות לא צריכות אותו כי הם צריכים רק מספיק מקום להצגת המוצרים שלהם וסוגים אחרים של סחורה כמו פוסטרים וכו'

בעוד שדוכני קניונים נועדו למשוך לקוחות, דוכני חנויות נועדו למכור מוצרים ולכן מדובר על תהליך עיצוב חנויות שונה לחלוטין אחד מהשני.

דוכני קניון הינם בעלי דרגת התאמה אישית גבוהה וניתנים להתאמה אישית לצרכי הלקוח. לעומת זאת, לתאי חנות יש תכונת התאמה אישית מוגבלת. הסיבה לכך היא שהם לא מיועדים למוצרים ספציפיים אלא למכירה באופן כללי.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנית חיסכון סולידית
מי לא היה רוצה ליהנות מתוכנית חיסכון משתלמת ובעלת תשואה גבוהה? בעבר כל הבנקים העניקו ללקוחות שלהם את...
קרא עוד »
אוג 12, 2020
חנות עדן שעונים – השעונים שמחכים לכם בחנות
הזמנה של שעונים איכותיים יכולה לעלות לא מעט כסף, במיוחד כאשר בוחרים במותגים עם מוניטין גבוה בעלי שם...
קרא עוד »
אפר 03, 2021
מערכות מיגון
סוגית המיגון מעסיקה רבים וטובים בארץ וגם בעולם כולו. בכל מקום עלול להתרחש אירוע ירי, כל מבנה עלול...
קרא עוד »
מאי 28, 2019